MENU

Unit Undang Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Normaisarah Binti Mohamad Penolong Pegawai Undang-Undang 09-6271147 normaisarah@mbkt.gov.my
Cik Suzieana Binti Hamid Penolong Pegawai Undang-Undang 09-6271157 suzieana@mbkt.gov.my
Encik Wan Marahakim Bin Wan Salleh Pengarah 09-6271127 wmarahakim@mbkt.gov.my
Unit Pesuruhjaya Bangunan COB
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Haji Kamalulai bin Yusof Ketua Unit 09-6203694 kamalulai@mbkt.gov.my
Puan Nur Azmina binti Che Yunus Penolong Pegawai Penilaian 09-6203657 nurazmina@mbkt.gov.my
Puan Nur Sahida binti Mohamad Penolong Akauntan 09-6203670 nursahida@mbkt.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Norulafiza Binti Rahni Penolong Jurutera 09-6271297 nafiza@mbkt.gov.my
Encik Syarul Mazlee Bin Mohd Ali Penolong Jurutera 09-6271138 syarulmazlee@mbkt.gov.my
Unit Audit Dalam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Siti Fatin Nabilah Binti Hashim Juruaudit 09-6271199 fatin@mbkt.gov.my
Tuan Haji Norzelan Bin Mohamed Penolong Juruaudit Kanan 09-6271237 norzelan@mbkt.gov.my