MENU

Pejabat Datuk Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Haji Mohd Zulkifli bin Abu Bakar Datuk Bandar 09-6271288 datukbandar@mbkt.gov.my
En Zulkafeli bin Omar Setiausaha 09-6271178 su@mbkt.gov.my
Puan Yusriati Binti Mohd Yusoff Setiausaha Pejabat 09-6271188 yusriati@mbkt.gov.my
Puan Yusaini Binti Yusof PA Setiausaha 09-6271158 yusaini@mbkt.gov.my
Unit Urus Setia Mesyuarat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Ahmad Zamri Bin Mohd Yusoff Pembantu Tadbir Kanan 09-6271260 azamri@mbkt.gov.my
Encik Mohamad Bin Muda Ketua Bahagian, Penolong Pegawai Tadbir 09-6271198 mohamad@mbkt.gov.my
Puan Wan Zakiah Binti Wan Ahmad Setiausaha Pejabat, Urus Setia Mesyuarat 09-6271168 wanzakiah@mbkt.gov.my
Bahagian Pengurusan Kontrak dan Pelaburan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Wan Mohd Adzlan Bin Wan Adnan Pengarah 09-6271231 wmadzlan@mbkt.gov.my
Encik Mustaffa Kamal Bin Othman Penolong Jurutera Kanan 09-6271241 mustafakamal@mbkt.gov.my
Unit Undang Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Wan Marahakim Bin Wan Salleh Pengarah 09-6271127 wmarahakim@mbkt.gov.my