MENU

Unit Undang Undang
Photo Name Designation Tel Fax Email
Puan Harni Binti Abdul Razak atau A Ghani Pegawai Undang-Undang 09-6271137 harni@mbkt.gov.my
Cik Suzieana Binti Hamid Penolong Pegawai Undang-Undang 09-6271157 suzieana@mbkt.gov.my
Puan Normaisarah Binti Mohamad Penolong Pegawai Undang-Undang 09-6271147 normaisarah@mbkt.gov.my
Unit Pesuruhjaya Bangunan COB
Photo Name Designation Tel Fax Email
Tuan Hj Md Kamal bin Awang Tuan Haji Md Kamal bin Awang Ketua Unit 096203694 mdkamal@mbkt.gov.my
Puan Nur Azmina binti Che Yunus Penolong Pegawai Penilaian 09-6203657 azmina@mbkt.gov.my
Puan Nur Sahida binti Mohamad Penolong Akauntan 09-6203670 nursahida@mbkt.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Photo Name Designation Tel Fax Email
Encik Ahmad Faiez bin Mohammed Pegawai Perancang Bandar dan Desa 09-6271217 ahmadfaiez@mbkt.gov.my
Encik Badrul Hisyam Bin Yusof Encik Badrul Hisyam Bin Yusof Penolong Jurutera 096271138 badrul@mbkt.gov.my
Puan Noranisa binti Mohd Rani Puan Noranisa binti Mohd Rani Ketua Unit 09-6271207 noranisa@mbkt.gov.my
Puan Norul Afiza Binti Rahni Penolong Jurutera 09-6271297 nafiza@mbkt.gov.my